چاپ        ارسال به دوست

پذیرش 17 عنوان مقاله از یک استاد و دانشجویان ارشد دانشکده کرمانشاه

به گزارش ایحاء ازکرمانشاه؛ دکتر محمد نبی احمدی از اساتید مدعو دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه و عضو هیأت علمی دانشگاه رازی با همکاری تعدادی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده، در نیمسال اول سال تحصیلی جاری موفق به اخذ هشت عنوان پذیرش مقاله، پنج عنوان گواهی پذیرش و ارائه به صورت سخنرانی و چهار عنوان اعلام وصول دریافت مقالات در همایش ها و کنگره های بین المللی مختلف شده اند، با تبریک به این استاد بزرگوار و گرامی و دانشجویان فعال و پژوهشگر مقطع کارشناسی ارشد دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه، توضیحات این هفده عنوان مقاله به شرح ذیل اعلام می گردد:

1. پذیرش مقاله با عنوان «بررسی قرآنی و روایی اخلاق اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب» در مجموعه مقالات کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از منظر قرآن و حدیث و نمایه شدن در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC   و پایگاه سویلیکا (نویسندگان: دکتر محمد نبی احمدی و دانشجو قربان تیموری زاده)

2. پذیرش مقاله با عنوان «سبک زندگی قرآنی و حدیثی از منظر بیانیه گام دوم انقلاب» در مجموعه مقالات کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از منظر قرآن و حدیث و نمایه شدن در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC   و پایگاه سویلیکا (نویسندگان: دکتر محمد نبی احمدی و دانشجو نوراله خانی پور)

3. پذیرش مقاله با عنوان«ترفند رسانه های جریانهای .....» اعلام وصول شده در اولين همايش بررسی ابعاد اسلام هراسی و توهين به مقدّسات اسلامی در عصر حاضر و تبيين راه­کارهای مقابله با آن  (نویسندگان: دکتر محمد نبی احمدی و دانشجو سید کمال شریفی)

4.  پذیرش مقاله با عنوان «شرح و تفسیر احسان و نیکوکاری از منظر قرآن و روایات» در سومین همایش ملی خير ماندگار (نویسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو عطاء پور رحیم)

5. پذیرش مقاله با عنوان «بررسی قرآنی و روایی عزتمندی در بیانیه گام دوم انقلاب» در مجموعه مقالات کنگره بین المللی گام دوم انقلاب اسلامی از منظر قرآن و حدیث و نمایه شدن در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC   و پایگاه سویلیکا (نویسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو اسلام شاهمرادی)

6. گواهی پذیرش مقاله با عنوان «نگاه روانشناسی به خانواده درمانی و درمان از منظر قرآن و روایات» در اولین کنفرانس بین المللی ایده های نوین در فقه، حقوق و روانشناسی جهت ارائه به صورت سخنرانی (نویسندگان: دکتر محمد نبی احمدی و دانشجو قادر نوروزی)

7. گواهی پذيرش مقاله با عنوان «کرامت انسانی و حقوق بشر از منظر قرآن و تعاليم اسلامی» در چهارمين کنفرانس بين المللی علوم اسلامی، پژوهش­های دينی (نويسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو علی اکبر بهرامی)

8. گواهی پذيرش مقاله با عنوان «ايده­های نوين در فقه و حقوق با محوريت حقوق کار از منظر قرآن کريم» در اوّلين کنفرانس بين المللی ايده­های نوين در فقه، حقوق و روانشناسی (نويسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو علی محمّد رحمانی)

9. گواهی پذيرش مقاله با عنوان «بررسی رابطه هويت دينی با ابعاد کيفيّت زندگی در بحران کرونا (مطالعه موردی دانشجويان متأهل دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه)» در سوّمين کنفرانس ملّی مطالعات ميان رشته­ای، علوم دينی و حوزوی جهت ارائه به صورت سخنرانی (نويسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو عابدين حاجيان)

10. پذيرش مقاله با عنوان «حقوق خانواده و سبک زندگی ايرانی اسلامی ازمنظر قرآن و روايات» در اوّلين کنفرانس بين المللی ايده­های نوين در فقه، حقوق و روانشناسی (نويسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو نورالدين سلطان­آبادی)

11. گواهی پذيرش مقاله با عنوان «بررسی تحليلی مبانی علوم انسانی» در سوّمين کنفرانس ملّی مطالعات ميان رشته­ای، علوم دينی و حوزوی جهت ارائه به صورت سخنرانی (نويسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو نصرت­اله وهابی­فر)

12. گواهی اعلام وصول مقاله با عنوان «آثار و پيامدهای اسلام هراسی و توهين به مقدّسات اسلامی در عصر حاضر» پذيرش شده در اولين همايش بررسی ابعاد اسلام هراسی و توهين به مقدّسات اسلامی در عصر حاضر و تبيين راه­کارهای مقابله با آن  (نویسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو محترم موقوفه­ای)

13. گواهی اعلام وصول مقاله با عنوان «بررسی و تحليل عملکرد گروه­های افراطی و القای باور اسلام هراسی و توهين به مقدّسات» پذيرش شده در اولين همايش بررسی ابعاد اسلام هراسی و توهين به مقدّسات اسلامی در عصر حاضر و تبيين راه­کارهای مقابله با آن  (نویسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو رقيه اميدی)

14. گواهی اعلام وصول مقاله با عنوان «تربيت در اسلام» پذيرش شده در مجلّه تحقيقات کاربردی در حوزه قرآن و حديث (نويسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو حسن مؤمنه)

15. پذيرش مقاله با عنوان «نقش اساتيد دينی و معارف دانشگاه­ها در تربيّت دينی دانشجويان» پذيرش شده در مجلّه تحقيقات کاربردی در حوزه قرآن و حديث (نويسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و دانشجو علی پرنا)

16. اعلام وصول مقاله با عنوان «بررسی و تبيين سيره معنوی شهيد سليمانی از منظر قرآن و احاديث» در همايش «بررسی و تبيين سيره معنوی شهيد سليمانی» (نويسدگان: دکتر محمدنبی احمدی و دانشجو خداداد ملکی)

17. پذيرش مقاله با عنوان «اسلام هراسی، چرايی و شيوه­ها با تأکيد بر ديدگاه­های مقام معظم رهبری» پذيرش شده در اولين همايش بررسی ابعاد اسلام هراسی و توهين به مقدّسات اسلامی در عصر حاضر و تبيين راه­کارهای مقابله با آن  (نویسندگان: دکتر محمّدنبی احمدی و روح اله اسماعيلی)

 

با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی این عزیزان


١٠:٥٨ - دوشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ٤٩٥٠    /    تعداد نمایش : ١١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج