چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده کرمانشاه

به گزارش ایحاء از کرمانشاه؛ دکتر علیرضا کاوند معاون پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از بخشهای مختلف آموزشی، پژوهشی(کتابخانه و سایت)، اداری و محل جدید انتقال کتابخانه دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه بازدید به عمل آوردند.

دکتر مجید چهری ریاست دانشکده کرمانشاه در روند این بازدید، ضمن تشریح فعالیت های علمی، آموزشی، فرهنگی و قرآنی این دانشکده به بیان مشکلات و موانع پیش روی مجموعه پرداخته و همچنین درباره راه اندازی پژوهش سرا ذیل برنامه های دانشکده در خصوص تشکیل گروه پژوهشی، با ایشان رایزنی نمودند.

در این دیدار مسئولین دانشکده طی گزارشی به تشریح فعالیت های متنوع پژوهشی انجام شده در سال ۹۹، مانند برگزاری کرسی های ترویجی، نشست های علمی و تخصصی، کارگاه­ های پژوهشی، سه همایش منطقه ای برگزار شده توسط دانشکده با همکاری برخی نهادهای علمی استان و دستاوردهای پژوهشی اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان پرداختند.

از دیگر مسائل مطرح شده در این دیدار، برنامه­ ریزی برای برگزاری همایش ملی در ارتباط با سیره پیامبر اکرم (ص) با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه استان بود که جناب آقای دکتر کاوند ضمن استقبال از برگزاری این همایش در خصوص حمایت های لازم از سوی معاونت پژوهشی دانشگاه نسبت به همایش مذکور قول مساعد دادند.


١٤:٢٨ - چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ٤٩٧٧    /    تعداد نمایش : ٥٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج